Inter Risk – zgłoszenie szkody

Inter Risk, by ułatwić zgłoszenie szkody swoim klientom, postanowiło, że szkodę będziemy mogli zgłaszać nie tylko drogą telefoniczną czy osobiście ale i droga mailową.

W celu zgłoszenia szkody objętej przez OWU (ogólne warunki umowy), Inter Risk proponuje nam zgłoszenie się do najbliższej placówki na terenie całej Polski. Oto mapa placówek:

www.interrisk.pl/nasze_oddzialy/

Tak jak już wcześniej pisałam,  mogą Państwo również zgłosić szkodę nie wychodzą z domu. W tym celu należy wejść na następującą stronę:

www.interrisk.pl/formularz_zgloszenia/

Wystarczy, że wypełnią Państwo formularz, prześlą go i zostaje już tylko czekanie na zgłoszenie się konsultanta z Inter Risk zgłoszenie szkody

Pytania? Wątpliwości? Chcą Państwo dowiedzieć się czegoś więcej odnośnie likwidacji szkód lub cen ubezpieczeń?W tym celu należy kliknąć na poniższy link, napisać wiadomość do Agentów ubezpieczeniowych i oczekiwać na rychły telefon od jednego z nich.

www.interrisk.pl/skontaktuj_sie/

Jeśli jesteś klientem Inter Risk i posiadasz wykupioną dodatkową opcję Assistance,  możesz również zgłosić szkodę telefonicznie. Linia ta czynna jest całą dobę:

+48 022 570 47 31